O mnie

Powołanie do życia tego bloga zbiegło się ze sporymi zmianami w moim życiu – uniwersytet później pierwsza posada oraz nowe znajomości. Chciałem, by był odskocznią od dnia codziennego i wyrażać siebie oraz indywidualne poglądy na temat rzeczywistości. I udało mi się to w pełni – dzisiaj blog działa pełną parą, a zaś Ty możesz poznawać moją osobę od wielu stron.
Co znajduje się na blogu?
Teksty dotyczą różnych dziedzin – studiów, pracy, szeroko pojętej tematyki lifestyle, mody, sportu oraz wielu innych. Generalnie – jest w nich wszystko to, co mnie bawi, interesuje i co daje mi szczęście w życiu. Dzięki temu możesz mieć pewność tego, że to z czym zapoznasz się na niniejszym blogu jest efektem pasji oraz wiedzy.
Mój blog jest w dodatku sposobem na wymianę poglądów z czytelnikami – z przyjemnością odpowiadam na wszystkie uwagi komentujących i udzielam się w dyskusjach, które prowadzicie pod wszystkimi tekstami. Chcę w ten sposób zbudować społeczność która jest już w tym momencie niesłychanie duża.Zapraszam do lektury!
Wierzę, że spędzisz na moim blogu miłe chwile!

@ Copyright 2018